Viki to inteligenty asystent sprzedaży

posiadający możliwość integrowania się z dowolną aplikacją i urządzeniem.

Aplikację stworzono z myślą o zespołach sprzedaży chcących pracować z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Viki zapewnia inteligentną przewagę, która skutecznie zwiększy efektywność pracy – nawet o 32%

Image

Zintegrowane wsparcie sprzedaży

Viki to nowoczesna platforma sprzedaży stworzona z myślą o zespołach handlowych. Nowoczesna technologia daleko wykraczająca poza zwykłe bazy danych, umożliwia pełną integrację narzędzi i aplikacji oraz zapewnia płynny przepływ pracy i informacji, a także pełną kontrolę nad danymi.

Image
Image


Powiadomienia Push wsparte AI

Viki wyposażona została w powiadomienia Push wsparte sztuczną inteligencją. Co więcej, możliwe jest dostosowanie powiadomień do własnych preferencji.

Image
Image

Zaawansowana technologia głosowa

Asystent sprzedaży Viki wyposażono w narzędzie transkrypcji mowy, która pozwala na komunikację opartą na rozmowie, dzięki czemu sprzedawcy mogą korzystać z aplikacji bez konieczności używania rąk, np. podczas prowadzenia pojazdu.
Co więcej, technologia głosowa Viki potrafi dopasować się do kontekstu, a także obsługuje rozmowy inicjowane przez sprzedawcę oraz system.

Image
Image

Inteligentna synchronizacja

Nowoczesny system synchronizacji stworzony z myślą o użytkowniku umożliwia błyskawiczny dostęp do bazy danych na urządzeniu lokalnym, a synchronizacja z serwerami odbywająca się w tle- używa samouczących się algorytmów i umożliwia dostęp w trybie offline.

Image
Image

Dostosowanie na poziomie użytkownika

Firmy każdego roku wydają majątek na dostosowanie takich systemów typu CRM i ERP. Dzięki Viki nawet 80% modyfikacji może być przeprowadzonych na poziomie aplikacji,  zapewniając Twoim pracownikom poczucie możliwości personalizacji.

Image
Image


Integracja z CRM i bazami danych

Asystent Viki zapewnia bezpieczną i bezproblemową integrację z systemami CRM, dzięki czemu usprawnia proces sprzedażowy. Ponadto posiada możliwość integrowania się z nowoczesnymi systemami opartymi na chmurach, jak również z tradycyjnymi systemami.

Image
Image

Inteligentny asystent sprzedaży przyjazny sprzedawcy

Asystent sprzedaży Viki to niezbędne wsparcie każdego sprzedawcy. Jest zawsze pod ręką. Umożliwia skuteczną i bezproblemową pracę w terenie dzięki integracji z różnymi bazami danych oraz przechowywaniu najważniejszych informacji o klientach.

Image
Image

Viki – inteligentny asystent sprzedaży dla Twojej firmy