Dlaczego warto postawić na Viki?

Inteligentny asystent sprzedaży zapewnia:
Automatyzację procesu sprzedaży
• Szybkie zbieranie danych do systemów CRM i ERP
Komfortowe tworzenie notatek i zadań po spotkaniu lub rozmowie telefonicznej
• Większą kontrolę nad leadami
• Wsparcie i przyspieszenie sprzedaży

SVG Illustration

Poznaj zalety Viki
zwiększ efektywność 
swojej firmy!

Image

Scenariusze dostosowane do Twojego procesu sprzedaży

Twój handlowiec właśnie zakończył rozmowę z klientem? Viki może zadać mu pytania zgodne z ustalonym przez Ciebie scenariuszem! Wszystkie dane zostaną automatycznie umieszczone w systemie CRM. Co więcej, dzięki geolokalizacji -Viki wie, u którego klienta jest Twój przedstawiciel i może mu zadać szereg pytań. Viki umożliwia stworzenie dowolnego scenariusza, dzięki czemu Twoja baza szybko zapełni się istotnymi danymi klienta. 

Image

Wsparcie i przyspieszenie sprzedaży

Viki to niezastąpione narzędzie każdego handlowca, stanowiące skuteczne wsparcie w sprzedaży. Viki umożliwia błyskawiczne sprawdzenie danych bezpośrednio z systemów CRM lub ERP wszystkich informacji na temat klienta, takich jak: dane kontaktowe, ostatnia aktywność, zamówienia, czy też limity. Asystent monitoruje wszelkie aktywności związane z klientem. W przypadku kiedy od dłuższego czasu nie było z nim kontaktu – Viki zasugeruje przedstawicielowi, aby się z nim skontaktował.

Image

Integracja z systemami CRM i ERP

Viki umożliwia zintegrowanie się z innymi systemami, np. CRM, czy ERP. Dzięki temu przedstawiciel terenowy bez problemu uzyska dostęp do niezbędnych informacji i to z niemal każdego systemu! Co więcej, z Viki już nigdy nie będziesz się martwić, że Twoja baza CRM jest nieaktualna. Jeżeli posiadasz dostęp online- informacje, które wprowadziłeś pojawią się w zintegrowanych systemach CRM w czasie rzeczywistym!

Image

Komfortowe tworzenie notatek

Dzięki Viki żmudne wpisywanie notatek na klawiaturze telefonu to przeszłość! Viki bez problemu rozpoznaje głos, dzięki czemu wystarczy wprowadzić notatkę, czy też uwagę ustnie, a asystent zamieni ją na tekst i umieści w Twojej bazie CRM.

Image

Personalizowanie skryptów rozmowy

Twój handlowiec przeprowadził rozmowę lub odbył spotkanie z klientem? Viki po zakończeniu danej aktywności zada pytania zgodnie z zaplanowanym skryptem w celu uzyskania najważniejszych informacji o kliencie.

Jak działa Viki?

 • 1.

  Połącz Viki z systemem CRM lub ERP

  Zintegruj Viki z zewnętrznym systemem

 • 2.

  Stwórz scenariusz lub wykorzystaj gotowy plan

  Viki umożliwia tworzenie dowolnych scenariuszy dla Twoich handlowców. Ponadto możesz skorzystać z gotowego szablonu dopasowanego do konkretnej branży.

 • 3.

  Udostępnij scenariusz swoim pracownikom

  Twój handlowiec przeprowadził rozmowę lub odbył spotkanie z klientem? Viki po zakończeniu danej aktywności uruchomi się z godnie z zaplanowanym skryptem w celu uzyskania najważniejszych informacji o kliencie

 • 4.

  Ciesz się wzrostem sprzedaży oraz zwiększeniem ilości danych w Twoim systemie

  Dzięki przeprowadzeniu rozmowy zgodnie z ustalonym scenariuszem Twoja baza szybko zapełni się istotnymi danymi klienta.

Image